Przejdź do filmów

O nas

Jesteśmy grupą porfesjonalistów, którzy pomogą Ci w obsłudze wideo i fotograficznej w ekstremalnych sytuacjach. Kamera na odrzutowcu, balonie, rakiecie, a może na pocągu, samochodzie, czy słoniu? Pewnie już to robiliśmy i my wiemy jak.

Spiritus movens Filmolot to dwie osoby: Paweł Mamcarz i Grzegorz Marciniak

Paweł Mamcarz

Wielozadaniowy, doświadczony manager, zakupowiec, fotograf, pilot samolotów akrobacyjnych i dronów.

Doświadczenie w zakresie projektów zakupowych od 1999 r. Praktyka zarządzania i doradztwa strategicznego w zakresie zobowiązań, zamówień, zaopatrzenia, negocjacji, zawierania umów, systemów informatycznych B2B dla ponad 100 firm.

Właściciel i CEO innowacyjnego integratora technologii mobilnych https://www.przypominamy.com – uniwersalna aplikacja internetowa dla Call Center, SMS, MMS, TTS, IVR i CRM.

Z fotografią Paweł Mamcarz związany jest od zawsze kontynuując rodzinny biznes z ponad 100 letnią tradycją. Jako fotograf współpracuje z Polską Agencją Fotografów Forum od 2000 r.

Zajmuję się reportażem, fotografią lotniczą i sportową. Brałem udział w organizacji projektu ponad 50 sesji fotograficznych z samolotów i śmigłowców. Dzięki rozwojowi technologii najwięcej fotografuję z powietrza przy użyciu dronów.

Moje zdjęcia publikowane były m.in. w tygodnikach Polityka, Przegląd, Wprost, Przekrój, Sieci, Tygodnik Powszechny oraz w dziennikach Fakt, Superekspress, Gazeta, DGP i in. Poza tym jako zdjęcia ilustracyjne w kilkudziesięciu pozycjach książkowych. Publikacji internetowych fotografii nie jestem w stanie zliczyć 😀

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, skontaktuj się bezpośrednio:

Paweł Mamcarz

pawel@filmolot.pl

+48691991881

Grzegorz Marciniak


Pasjonat lotnictwa współpracujący z Siłami Powietrznymi od lat 90-siątych. Pierwszy Wolontariusz Sił Powietrznych, z którymi umowę o wolontariacie podpisał w 2009 r. Czynnie wspierał uruchomienie zespołu F-16 Tiger Demo Team Poland. Przygotowywał materiały filmowe z Air Show Radom edycji 2011, 2013, 2015, 2017. Może pochwalić się ponad 500 tys. widzów na oficjalnym
kanale YouTube. Wykonał materiały video z przechwycenia samolotów LOT’u w okolicznościowym malowaniu z okazji 100 lecia Niepodległości.

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, skontaktuj się bezpośrednio:

Grzegorz Marciniak

grzegorz@filmolot.pl

+48697045988